English Champion - wyniki

 W piątek 23 marca 2018 r.  w Szkole Podstawowej nr 4 w Goleniowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH CHAMPION. Wzięły w nim udział reprezentacje 10 szkół powiatu goleniowskiego. Nasi uczniowie z sukcesami reprezentowali szkołę i zajęli wysokie miejsca:

II miejsce -  Adam Szycko  w kategorii klas IV

V miejsce – Zuzanna Pasek  w kategorii klas V

I miejsce  - Jakub Foremski  w kategorii klas VI

IV miejsce – Kacper Pędziwiatr  w kategorii klas VII

Jesteśmy z Was bardzo dumni i serdecznie Wam gratulujemy!

Jakub laureatem!

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że nasz uczeń Jakub Gołębiewski z klasy III b gimnazjum został laureatem wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Gratulujemy!

Najlepsi szkolni angliści

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2018

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu języka angielskiego. W poszczególnych kategoriach wiekowych największą liczbę punktów osiągnęli:

Klasy IV – Adam Szycko

Klasy V – Zuzanna Pasek

Klasy VI – Jakub Foremski

Klasy VII – Kacper Pędziwiatr

Wyżej wymienieni uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę na corocznym konkursie English Champion w SP4, który odbędzie się 23 marca 2018.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!

Sukces Kacpra

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że nasz uczeń Kacper Pędziwiatr został laureatem wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych. Gratulujemy uczniowi i jego nauczycielce - p. Sylwii Gerwatowskiej!

Niebywały sukces Jakuba

W dniu 9 marca 2018 r. w Zespole Szkół Łączności w Szczecinie odbyła się jubileuszowa edycja wojewódzkiego konkursu „Język Angielski w Meandrach Technologii Informacyjnej”. Podobnie jak w poprzednich latach w konkursie wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum oraz po raz pierwszy - szkoły podstawowej. Uczniowie zmagali się z trudnymi zadaniami informatycznymi, używając języka angielskiego.

Niezmiernie miło nam poinformować, że uczeń naszego gimnazjum Jakub Gołębiewski zajął I miejsce wśród 40 uczniów z 8 szkół z województwa zachodniopomorskiego. Jakub w ubiegłym roku uzyskał wyróżnienie w tym konkursie.

b_200_150_16777215_00_images_2017-2018_meandry_IMG_5280.JPG   b_200_150_16777215_00_images_2017-2018_meandry_0229_001.jpg   b_200_150_16777215_00_images_2017-2018_meandry_IMG_5281.JPG

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa Jakubowi, a Anicie Wieczorek oraz Kacprowi Pędziwiatrowi - za reprezentowanie naszej szkoły. Dziękujemy panu Piotrowi Cudziło za przygotowanie uczniów do tej trudnej rywalizacji oraz za opiekę podczas wyjazdu do Szczecina.

Oczytany Jędrzej

Sapkowskiego sposób na Wiedźmina

 

            Konkurs czytelniczy, który odbył się 13 lutego 2018 r., cieszył się zainteresowaniem zarówno gimnazjalistów, jak i siódmoklasistów. Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Jędrzej Hankus z klasy 7a, który wykazał się ogromną wiedzą z zakresu opowiadań Andrzeja Sapkowskiego „Ostatnie życzenie” oraz filmu „Wiedźmin” w reżyserii Marka Brodzkiego.

            Zwycięzca zostanie nagrodzony w Dniu Wyróżnień. Gratulujemy! Dziękujemy p. Klaudii Wojdzie za przygotowanie i przeprowadzenie tego konkursu!