Plan klas I - III SP 8 od 18 IX

 

Od 18.09.2017 r.

Chadaś

Karasiak

Owczarek

Otrząsek

Jarmuł

Nawrocka

Szymczak

Jakubowska

 

 

PON

0 "A"

I A

I B 

II A

II B

III A

III B

III C

 

1.

8.15 - 9.00

 

11 Szachy

13 EW

14 EW

15 JA

23 EW

12 JA

7 Koło inf.

1.

2.

9.05 - 9.50

Rytmika

11 EW

13 Szachy

14 EW

15 EW

23 EW

12 EW

St Rel

2.

3.

10.00 - 10.45

 

11 JA

13 EW

14 Szachy

15 EW

ST Rel

12 Zabawy mat.

23 EW

3.

4.

10.55 - 11.40

Rel

11 EW

13 EW

14 EW

15 Szachy

3/8 JA

12 EW

23 EW

4.

5.

11.50 - 12.35

JH

11 EW

13 EW

7 EW ZK

15 EW

14 Szachy

12 JH

23 EW

5.

6.

12.50 - 13.35

 

11 EW

13 Rel

14 ZW

15 EW

 

12 Szachy

23 JH

6.

7.

13.45 - 14.30

 

 

 

 

 

 

12 Rel

23 Szachy

7.

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 

ZW - zajęcia wyrównawcze

ST - stołówka

ZR - zajęcia rozwijające

GP - babinet pedagoga

 

WTOREK

0 "A"

I A

I B 

II A

II B 

III A

III B

III C

 

1.

8.15 - 9.00

 

11 EW

7 Koło infor.

14 EW

15 JH

12 EW

ST Rel

24 EW

1.

2.

9.05 - 9.50

Rel

11 EW

13 JH

14 EW

15 EW

3/8 JA

23 EW

24 JA

2.

3.

10.00 - 10.45

 

11 EW

13 EW

3/8 JA

7 EW ZK

12 EW

23 EW

24 EW

3.

4.

10.55 - 11.40

 

11 Rel

13 EW

14 EW

15 EW

12 EW

23 JH

24 EW

4.

5.

11.50 - 12.35

JA

11 JH

3/8 JA

14 EW

15 EW

12 EW

23 EW

24 EW

5.

6.

12.50 - 13.35

O

O

O

O

15 ZW / O

12 ZW

23 ZW / O

24 Zabawy mat.

6.

7.

13.45 - 14.30

 

 

 

 

 

12 ZKK

12 ZKK

12 ZKK

7.

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

   

13:15 - odwóz do domu  (symbol - O)

           

 

ŚRODA

0 "A"

I A

I B 

II A

II B 

III A

III B

III C

 

1.

8.15 - 9.00

 

11 EW

13 EW

14 EW

15 EW

23 EW

12 EW

aula WF

1.

2.

9.05 - 9.50

 

11 JA

13 EW

14 EW

15 EW

23 EW

aula WF

12 EW

2.

3.

10.00 - 10.45

 

aula WF

aula WF

14 EW

15 Zabawy mat.

23 EW

12 EW

11 EW

3.

4.

10.55 - 11.40

 

11 EW

13 EW

aula WF

aula WF

14 EW

12 EW

15 Rel

4.

5.

11.50 - 12.35

JUDO

11 EW

13 EW

14 JH

15 Rel

aula WF

12 EW

3 ZR

5.

6.

12.50 - 13.35

 

11 Rel

13 EW

 

 

14 JH

12 EW

 

6.

7.

13.45 - 14.30

 

12 ZKK

12 ZKK

 

 

 

 

 

7.

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

9.

15:30 - 16:15

 

             

9.

                     

 

CZWARTEK

0 "A"

I A

I B

II A

II B

III A

III B

III C

 

1.

8.15 - 9.00

 

7  EW ZK

13 Rel

14 EW

15 ZR

24 EW

12 JA

23 EW

1.

2.

9.05 - 9.50

 

11 EW

13 Zabawy mat.

8/14 JA

15 EW

24 EW

12 EW

23 EW

2.

3.

10.00 - 10.45

 

11 EW

8/13 JA

14 EW

15 EW

ST/3 JA

12 EW

23 EW

3.

4.

10.55 - 11.40

JA

11 EW

13 EW

14 EW

15 Rel

12 EW

7 EW ZK

15 EW

4.

5.

11.50 - 12.35

 

11 JH

13 EW

aula Rel

15 JH

7 EW ZK

 

3 ZW

5.

6.

12.50 - 13.35

O

O

13 ZW / O

12 ZKK / O

12 ZKK / O

O

O

O

6.

7.

13.45 - 14.30

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

9.

15:30 - 16:15

 

             

9.

                     

 

PIĄTEK

0 "A"

I A

I B

II A

II B

III A

III B

III C

 

1.

8.15 - 9.00

 

Basen

13 ZR / Basen

14 JH

7 Koło infor.

12 ZR

11 EW

15 JH

1.

2.

9.05 - 9.50

JH

Basen

Basen

14 ZR / Basen

15 JA

12 JH

13 EW

7 EW ZK

2.

3.

10.00 - 10.45

 

11 EW

13 JH

Basen

Basen

12 EW

14 EW

23 JA

3.

4.

10.55 - 11.40

 

11 JA

13 EW

14 EW

Basen

Basen

12 Koło infor.

23 EW

4.

5.

11.50 - 12.35

 

11 ZR

13 EW

3/8 JA

15 EW

Basen

Basen

23 EW / Basen

5.

6.

12.50 - 13.35

 

11 ZW

7 EW ZK

14 EW

15 EW

23 Rel

Basen / 12 ZR

Basen

6.

7.

13.45 - 14.30

 

 

 

14 Rel

15 EW

 

 

 

7.

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Plan lekcji dla klas I - III SP 8

 

Od 1.09.2017 r.

Chadaś

Karasiak

Owczarek

Otrząsek

Jarmuł

Nawrocka

Szymczak

Jakubowska

 

 

PON

0 "A"

I A

I B 

II A

II B

III A

III B

III C

 

1.

8.15 - 9.00

 

11 Szachy

13 EW

14 EW

15 JA

23 EW

12 JA

7 EW ZK

1.

2.

9.05 - 9.50

Rytmika

11 EW

13 Szachy

14 EW

15 EW

23 EW

12 EW

St Rel

2.

3.

10.00 - 10.45

 

11 JA

13 EW

14 Szachy

15 EW

ST Rel

12 Zabawy mat.

23 EW

3.

4.

10.55 - 11.40

Rel

11 EW

13 EW

14 EW

15 Szachy

3/8 JA

12 EW

23 EW

4.

5.

11.50 - 12.35

JH

11 EW

13 EW

7 EW ZK

15 EW

14 Szachy

12 EW

23 EW

5.

6.

12.50 - 13.35

 

11 EW

13 Rel

14 ZW

15 EW

 

12 Szachy

23 JH

6.

7.

13.45 - 14.30

 

 

 

 

 

 

7 Koło infor.

23 Szachy

7.

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 

ZW - zajęcia wyrównawcze

ST - stołówka

ZR - zajęcia rozwijające

GP - babinet pedagoga

 

WTOREK

0 "A"

I A

I B 

II A

II B 

III A

III B

III C

 

1.

8.15 - 9.00

 

11 EW

7 EW ZK

14 EW

15 JH

12 EW

ST Rel

24 EW

1.

2.

9.05 - 9.50

Rel

11 EW

13 JH

14 EW

15 EW

3/8 JA

23 EW

24 JA

2.

3.

10.00 - 10.45

 

11 EW

13 EW

3/8 JA

7 EW ZK

12 EW

23 EW

24 EW

3.

4.

10.55 - 11.40

 

11 Rel

13 EW

14 EW

15 EW

12 EW

23 JH

24 EW

4.

5.

11.50 - 12.35

JA

11 JH

3/8 JA

14 EW

15 EW

12 EW

23 EW

24 EW

5.

6.

12.50 - 13.35

O

O

O

O

15 ZW / O

12 ZW

23 ZW / O

24 Zabawy mat.

6.

7.

13.45 - 14.30

 

 

 

 

 

12 ZKK

12 ZKK

12 ZKK

7.

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

   

13:15 - odwóz do domu  (symbol - O)

           

 

ŚRODA

0 "A"

I A

I B 

II A

II B 

III A

III B

III C

 

1.

8.15 - 9.00

 

11 EW

13 EW

14 EW

15 EW

23 EW

12 JH

aula WF

1.

2.

9.05 - 9.50

 

11 JA

13 EW

14 EW

15 EW

23 EW

aula WF

12 EW

2.

3.

10.00 - 10.45

 

aula WF

aula WF

14 EW

15 Zabawy mat.

23 EW

12 EW

11 EW

3.

4.

10.55 - 11.40

 

11 EW

13 EW

aula WF

aula WF

14 EW

12 EW

15 Rel

4.

5.

11.50 - 12.35

JUDO

11 EW

13 EW

14 JH

15 Rel

aula WF

12 EW

3 ZR

5.

6.

12.50 - 13.35

 

11 Rel

13 EW

 

 

14 JH

12 EW

 

6.

7.

13.45 - 14.30

 

12 ZKK

12 ZKK

 

 

 

 

 

7.

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

9.

15:30 - 16:15

 

             

9.

                     

 

CZWARTEK

0 "A"

I A

I B

II A

II B

III A

III B

III C

 

1.

8.15 - 9.00

 

7  EW ZK

13 Rel

14 EW

15 ZR

24 EW

12 EW

23 EW

1.

2.

9.05 - 9.50

 

11 EW

13 Zabawy mat.

14 EW

15 EW

24 EW

12 EW

23 EW

2.

3.

10.00 - 10.45

 

11 EW

8/13 JA

14 EW

15 EW

ST/3 JA

12 Rel

23 EW

3.

4.

10.55 - 11.40

JA

11 EW

13 EW

3/8 JA

15 Rel

12 EW

7 EW ZK

14 EW

4.

5.

11.50 - 12.35

 

11 JH

13 EW

aula Rel

15 JH

7 EW ZK

 

3 ZW

5.

6.

12.50 - 13.35

O

O

13 ZW / O

12 ZKK / O

12 ZKK / O

O

O

O

6.

7.

13.45 - 14.30

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

9.

15:30 - 16:15

 

             

9.

                     

 

PIĄTEK

0 "A"

I A

I B

II A

II B

III A

III B

III C

 

1.

8.15 - 9.00

 

Basen

13 ZR / Basen

14 JH

7 Koło infor.

12 ZR

11 JA

15 JH

1.

2.

9.05 - 9.50

JH

Basen

Basen

14 ZR / Basen

15 JA

12 JH

13 EW

7 Koło infor.

2.

3.

10.00 - 10.45

 

11 EW

13 JH

Basen

Basen

12 EW

14 EW

23 JA

3.

4.

10.55 - 11.40

 

11 JA

13 EW

14 EW

Basen

Basen

12 EW

23 EW

4.

5.

11.50 - 12.35

 

11 ZR

13 EW

3/8 JA

15 EW

Basen

Basen

23 EW / Basen

5.

6.

12.50 - 13.35

 

11 ZW

7 Koło infor.

14 EW

15 EW

23 Rel

Basen / 12 ZR

Basen

6.

7.

13.45 - 14.30

 

 

 

14 Rel

15 EW

 

 

 

7.

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

 

 

8.