Zast. na 19 XII (wt)

 

WTOREK

I B 

II B 

IV A

VI B

VII A

VII B

WTOREK

II A  G4

III A  G4

III B G4

,

8.15 - 9.00

7 Koło infor.

15 JH - Jarmuł (EW)

13 JA

21 JA

1 G (8:00 - 8:45)

26 M

8.00 - 8.45

4 JP

aula WF dz. / 6 JN chł.

aula WF dz. / 6 JN chł.

2.

9.05 - 9.50

13 JH - Kamińska (EW)

15 EW

12 M

21 H

1 JP

26 M

8.50 - 9.35

4 JP

aula WF dz. / 6 JN chł.

aula WF dz. / 6 JN chł.

3.

10.00 - 10.45

13 EW

7 EW ZK

14 JA

21 MUZ

1 M

26 JP

9.45 - 10.30

4 JH - P.Cudziło (INF)

6 M

2 G

4.

10.55 - 11.40

13 EW

15 EW

7 JP

21 JP - w sali 3

1 JA - Bielczuk (cała klasa)

21 JA - Jurczak (cała klasa)

10.40 - 11.25

4 G

6 M

2 WOS

5.

11.50 - 12.35

13 JA - Makowska (cała klasa)

15 EW

13 Rel - w świetlicy

21 M

1 GW

26 G

11.35 - 12.20

4 M

6 WOS

2 JP

6.

12.50 - 13.35

O

15 ZW / O

13 JH - tu Muzyka zamiast na końcu

21 M

1 JH

26 JP

12.30 - 13.15

4 WOS

6 JP

2 JP

7.

13.45 - 14.30

 

 

13 MUZ - o 12:50

 

1 JP

 

13.30 - 14.15

 

2 JA - Jurczak (cała klasa)

6 JA - Bielczuk (cała klasa)

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

 

 

 

14.25 -15.10

 

 

 

 

Nieobecna:

                   
 

Osińska

                   

Zast. na 15 XII (piąt)

 

PIĄTEK

V B

VII A

VII B

PIĄTEK

II A   G4

II B   G4

III A  G4

III B   G4

1.

8.15 - 9.00

25 M - odwołana

1 JN - odwołany

26 JP

8.00 - 8.45

4 M

5 JP

6 Rel

2 H

2.

9.05 - 9.50

25 M - odwołana

1 JP

26 JN - P.Cudziło

8.50 - 9.35

4 M

5 H

6 CH

2 Rel

3.

10.00 - 10.45

25 H

1 M

26 CH

9.45 - 10.30

4 JN - Mańkowska (ped)

5 M - Podstawczuk (JP)

6 G

2 JH

4.

10.55 - 11.40

25 JP

1 JA wz/ 3 JA z / 8 JA ś

1 JA wz/ 3 JA z / 8 JA ś

10.40 - 11.25

4 JP

5 M - Sobańska

6 JH

2 JN - tu Chemia zamiast na końcu

5.

11.50 - 12.35

25 JP

1 M

7 INF

11.35 - 12.20

4 Rel

5 WOS

6 JP

2 M - odwołana

6.

12.50 - 13.35

25 JH

aula WF chł.

26 JP

12.30 - 13.15

1 JA wz / 3 JA z / 5 JA ś

1 JA wz / 3 JA z / 5 JA ś

6 JN dz. - odwołany

2 CH - o 10:40

7.

13.45 - 14.30

 

aula WF chł.

26 JH

13.30 - 14.15

 

5  B

6 JN dz. - odwołany

 

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

14.25 -15.10

 

 

 

 

 

Nieobecni:

               
 

Gerwatowska

     

Mańkowska - 10:30 - 12:00 wyjście z nagrodzonymi uczniami do Nadleśnictwa

       
 

Smoter

               

Zast. na 14 XII (czw)

 

CZWARTEK

IV C

V A

VI B

VII A

VII B

CZWARTEK

II  A  G4

III A   G4

1.

8.15 - 9.00

Wycieczka

26 M

21 JP - Kowalczyk (M)

aula WF dz.

aula WF dz. i chł.

8.00 - 8.45

1 JH

6 JN

2.

9.05 - 9.50

Wycieczka

7 INF - Mańkowska (ped)

21 P

aula WF dz.

aula WF dz. i chł.

8.50 - 9.35

1 JN

6 M

3.

10.00 - 10.45

Wycieczka

7 INF - Spór (Rel)

aula WF

26 JN

21 JP - Pomocka (Plastyka)

9.45 - 10.30

1 H

6 JH

4.

10.55 - 11.40

Wycieczka

25 Rel

aula WF

26 H

21 JN

10.40 - 11.25

1 CH

6 JP - Awłas (dodatk. JH)

5.

11.50 - 12.35

Wycieczka

25 JA

22 M

26 CH

21 H

11.35 - 12.20

1 JP - odwołany

6 JP - Bolechowska (dodatk. G)

6.

12.50 - 13.35

Wycieczka

25 JP

22 Rel

26 M

21 B

12.30 - 13.15

1 JP - odwołany

6 H

7.

13.45 - 14.30

 

25 GW

 

7  INF - Mańkowska (ped)

21 Rel

13.30 - 14.15

 

6 G

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

26  Rel

21 GW

14.25 -15.10

 

 

 

Nieobecni:

               
 

Wojda

               
 

Podstawczuk

               
 

P.Cudziło

               

Zast. 12 XII (wt)

 

WTOREK

IV B

IV C

V A

WTOREK

III A  G4

III B G4

1.

8.15 - 9.00

Wycieczka

23 M

 

8.00 - 8.45

aula WF dziewcząt odwołany /   6 JN chł.

aula WF dziewcząt odwołany /   6 JN chł.

2.

9.05 - 9.50

Wycieczka

25 T

ST JH

8.50 - 9.35

aula WF dziewcząt odwołany /    6 JN chł.

aula WF dziewcząt odwołany /   6 JN chł.

3.

10.00 - 10.45

Wycieczka

aula Wf - Mańkowska (zabawy sportowe)

22 JP

9.45 - 10.30

6 M

2 G

4.

10.55 - 11.40

Wycieczka

aula Wf - Subocz (zabawy sportowe)

26 MUZ

10.40 - 11.25

6 M

2 WOS

5.

11.50 - 12.35

Wycieczka

7 JP

aula WF - Krawczyński (dodatkowa MUZ w sali 25)

11.35 - 12.20

6 WOS

2 JP

6.

12.50 - 13.35

Wycieczka

7 JA

aula WF - Bolechowska (dodatkowa P w sali 25)

12.30 - 13.15

6 JP

2 JP

7.

13.45 - 14.30

Wycieczka

7  WDŻ

21 P

13.30 - 14.15

2 JA wz / 4 JA z / 6 JA ś

2 JA wz / 4 JA z / 6 JA ś

8.

14.40 - 15.25

 

 

22 PL

14.25 -15.10

 

 

 

Nieobecna:

           
 

Miodek

           

Zast. na 11 XII (pon)

 

PON

IV A

IV C

V A

PON

II A  G4

II B G4

1.

8.15 - 9.00

25 P

ST Rel

5 M - odwołana

8.00 - 8.45

aula WF  - dziewczęta zwolnione

aula WF - dziewczęta zwolnione

2.

9.05 - 9.50

7 JP

25 M

5 M - odwołana

8.50 - 9.35

aula WF  - dziewczęta zwolnione

aula WF - dziewczęta zwolnione

3.

10.00 - 10.45

7 JA

25 MUZ

aula WF - odwołany

9.45 - 10.30

4 H

5 CH

4.

10.55 - 11.40

7 INF

25 JP

aula WF - odwołany

10.40 - 11.25

4 F

5 JP

5.

11.50 - 12.35

24 T

aula Wf - odwołany / świetlica

25 JP

11.35 - 12.20

4 Rel

5 F

6.

12.50 - 13.35

24 PL

aula Wf - odwołany / świetlica

25 JA

12.30 - 13.15

4 M

5 JH

7.

13.45 - 14.30

 

 

25 P

13.30 - 14.15

4 B

5 JP

8.

14.40 - 15.25

 

 

 

14.25 -15.10

4 GW

5 GW

 

Nieobecne:

3. III b - Subocz - lekcja biblioteczna

         
 

Miodek

           
 

Buczma